Columbia Kış Sezonu Lansmanı…

Outdoor giyimin önde gelen markalarından olan Amerika Oregon’lu Columbia, 1938’den beri 100’den fazla ülkede satış yapıyor. Türkiye’de de özellikle kışlık montları ve botlarına bayıldığım marka çeşitli noktalarda ürünlerinin satışını yapıyor.

Columbia sezon tanıtımı Karaköy Mitte'de yapıldı...
Columbia sezon tanıtımı Karaköy Mitte’de yapıldı…
Mitte
Mitte

Geçtiğimiz akşam Karaköy’ün en yeni mekanlarından olan Mitte’de Columbia’nın kış sezonu lansmanı gerçekleştirildi. Hazır kar sezonu açılmışken benim içinde ürünlerine göz atmak için güzel bir fırsat oldu. Özellikle kar montlarına bayıldım. Columbia bu sezonki ürünlerinde yepyeni bir teknoloji kullanmış. Titanium serisi adını verdikler montlar, polarlar ve sweatshirtlerin içine Columbia’nın Omni-Heat termal yansıtıcılar ekleyerek, ve bunu Turbodown ve soğuğa karşı dirençli panel teknolojilerini birleştirerek en üst düzeyde performans yakalamışlar.

Bu montu çok beğendim...
Bu montu çok beğendim…
Montla hatıra fotoğrafım :)
Montla hatıra fotoğrafım 🙂

Columbia’nın geliştirdiği ürünler ilk kez CEO’ları ve oğulları tarafından denenip test ediliyormuş. Sonrada tüm şirket çalışanları deniyormuş.

Bere ve atkım çok şık
Bere ve atkım çok şık

Bende ilk fırsatta gidip kendime kışlık bir kaç şey almayı planlıyorum. Lansmanda verdikleri sürpriz bere ve atkıyı da ayrıca çok beğendim. Renklerine bayıldım!

www.columbia.com.tr

Written By
More from Gürhan Kara

New York Under RAIN..

https://youtu.be/-m6evHztlgA
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *