Dockers 30 Yaşında!

Erkek giyiminde önemli oyunculardan biri olan Amerika doğumlu Dockers bu yıl 30. yaşını kutluyor. Bunun şerefine de dünyanın dört bir yanında partiler düzenliyorlar. Dün akşam İstanbul’da da Dockers bir doğum günü partisi düzenledi.

Dockers 30 yaşında
Dockers 30 yaşında

Salt Galata’da düzenlenen partide Dockers kolleksiyonlarından örnekler canlı mankenler üzerinde sunuldu. Gecenin sunucusu Alp Kırşan olurken, DJ kabini Oben Budak’a emanetti. Markanın stil danışmanlığını yürüten Alexander Koko’da bilgilerini gelen konuklarla paylaştı. Marka hakkındaki bilgileri ise Dockers Pazarlama Müdürü Duygu Durak Aydın konuklarla paylaştı.

Duygu marka hakkında bilgi veriyor
Duygu marka hakkında bilgi veriyor
Dockers Pazarlama Müdürü Duygu
Dockers Pazarlama Müdürü Duygu
Duygu marka hakkında bilgi veriyor
Duygu marka hakkında bilgi veriyor

Benim de gardırobumdan Dockers’ın özellikle pantalonları eksik olmaz. Çünkü çok rahatlar. Özellikle de slim fitlerini çok beğeniyorum.

Dockers
Dockers

Gecenin sürprizi girişte çektikleri fotoğraflarımızla yaptıkları bebekleri çıkışta vermeleriydi. Çok iyi düşünülmüş bir hediyeydi.

Göze ve Şebnemle
Göze ve Şebnemle
Dockers bebeğimle...
Dockers bebeğimle…

Markanın Pazarlama Müdürü Duygu Durak ürünleriyle ilgili şu bilgiyi verdi; markanın bu yıl beğeniye sunduğu ‘Four Essential Styles’ konseptini, “Erkeklerin iyi görünmeleri ve özgüvenli hissetmeleri için işini hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak yepyeni bir sistem yarattık. Farklı kumaş ve renk tercihlerine sahip pantolonları ve onlara uygun parçaları 4 ana tarz altında topladık. Jean rahatlığı sunan The Jean Cut, yaşanmışlık hissi veren The Broken-In, smart-casual’ın hakkını veren The Clean Khaki ve jilet gibi görüntüsüyle yürek hoplatan The Best Pressed, doğru erkek giyiminin temelini en sağlam şekilde atıyor. Bunlar içerisinden erkekler, hayatlarındaki her ortama mükemmel uyum sağlayacak doğru pantolonu ve stili kolayca seçebiliyor”

Written By
More from Gürhan Kara

Akabe Ürdün’e Yolculuk…

Türk Havayolları, Akabe Turizm Ofisi ile bir pazarlama anlaşması imzaladı. Bu anlaşmaya...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *