Hilton Istanbul Bosphorus’da bir haftasonu…

Tadında Seyahat için haftasonu otel konaklamalarım son sürat devam ediyor. Bu kez İstanbul’un en ilk uluslararası 5 yıldızlı oteli olan Hilton’da bir gece geçirdim. Hilton Istanbul Bosphorus geçtiğimiz yıl 60. yaşını kutladı. Kurulduğu günden bu yana İstanbul’un en seçkin otellerinden biri olmaya devam etmiş olan Hilton halen bir çok önemli etkinliğe de ev sahipliği yapıyor.

Nostaljik havasının bozulmasına izin verilmemiş olan Hilton Istanbul Bosphorus‘un kapısından girdiğiniz andan geçmişe ışınlanıyorsunuz. Kendinizi eski Yeşilçam filmlerindeymiş gibi hissediyorsunuz.

Hilton Istanbul Bosphorus’un 8. katı suite odalara ayrılmış. Konakladığım muhteşem boğaz manzaralı oda da bu kattaydı. Hemen üst katında ise executive odalarda konaklayan misafirlerin kullanabildiği gün boyu yemek ve içki servisinin yapıldığı executive floor vardı. Sabah kahvaltısını bu katta yaptım. Manzara tahmin edeceğiniz gibi bir harika!

Otelin yılbaşı dekorasyonu da çok keyifliydi. Özellikle kurabiye evde epey bir süre fotoğraf çektirmek için vakit geçirdik…

Hilton Suite manzaram
Hilton Suite manzaram
Cheese
Cheese
Keyif
Keyif
Coffee Joy
Coffee Joy
Odamı seviyorum
Odamı seviyorum
Christmas Tree
Christmas Tree
Gingerbread House
Gingerbread House
Hoşgeldiniz...
Hoşgeldiniz…
Konaklama çantamda ne var :)
Konaklama çantamda ne var 🙂

Çizgili T-Shirt: Cos – Pantalon: Uniqlo – Jean Gömlek: Armani – Siyah Senakers: Nike – Çorap: Debenhams

Written By
More from Gürhan Kara

Cape Town Koyları…

Cape Town ‘a Mart ayı gibi giderseniz orasının sonbahar başlangıcına denk gelirsiniz....
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *