istanbul Brand Week…

İstanbul Brand Week bu yıl 3. kez düzenlendi. Türkiye ve dünya’dan birçok iletişim ve yaratıcılık lideri Brand Week boyunca pazarlama, marka, reklam, medya ve digital konularında konuşmalar ve sunumlar gerçekleştirdi. Brand Week’e sosyal medya ile bu kadar içli dışlı olan biri olarak ben de katıldım. Geçtiğimiz senelerde katılma imkanım olmamıştı ama bu seneki yoğun ilgiyi görünce çok şaşırdım.

Markalar ile ilgili bir başka sunum
Markalar ile ilgili bir başka sunum Snapchat: gurhankaraworld
Lovemarks ödül töreni
Lovemarks ödül töreni-Snapchat: gurhankaracom

Brand Week boyunca elimden geldiğince konuşmalara katılmaya çalıştım. Ayrıca Cuma günü Opet’in bloggerlar için düzenlediği özel yemeğe de katıldım. Yemekte Serdar Kuzuloğlu Daha Sosyal Medya adlı bir konuşma yaptı ve Opet’in sosyal medya projesi olan Sobe tanıtıldı.

Brand Week Lütfi Kırdar Kongra Salonunda Düzenlendi
Brand Week Lütfi Kırdar Kongra Salonunda Düzenlendi
Penguin marka ikonları
Penguin marka ikonları

Brand Week’te ayrıca en sevilen markalara lovemarks adlı ödüller verildi. Elektronikten, meyve suyuna kadar bir çok marka ödüllendirildi. Brand Week ana fuaye alanında ise markalar standlarında kendi ürünlerini tanıttılar. Opet, Nescafe, Kanal D, Show TV, Erikli ve Penguin gibi markalar ilk aklıma gelenler.

Serdar Kuzuloğlu sunumundan bir kare
Serdar Kuzuloğlu sunumundan bir kare – Snapchat:gurhankaraworld
Kanal D standı
Kanal D standı
Show TV standı
Show TV standı
Smiley
Smiley
Opet Sobe aracı
Opet Sobe aracı
Serdar Kuzuloğlu konuşmasını yaparken
Serdar Kuzuloğlu konuşmasını yaparken Snapchat’ten: gurhankaraworld

Ünlü isimlerde Brand Week’te konuşmacı olarak yer aldılar. Nil Karaibrahimgil, Ajda Pekkan, Cem Yılmaz, İrem Derici, Acun Ilıcalı gibi isimler kendi alanlarında markalarla ilgili konuşmalar gerçekleştirdiler.

Detaylı Bilgi: www.brandweekistanbul.com

Written By
More from Gürhan Kara

Merhaba…

Uzun zamandır www.tadindaseyahat.com’da sizlerle seyahatlerimi, keşiflerimi, bu seyahatlerim sırasında tattığım lezzetleri ve...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *