Merhaba…

Uzun zamandır www.tadindaseyahat.com’da sizlerle seyahatlerimi, keşiflerimi, bu seyahatlerim sırasında tattığım lezzetleri ve Türkiye’nin her yerinden restoran deneyimlerimi paylaşıyorum. Artık neredeyse 3 yıl oldu ve bu süre zarfında 3 yıl önce hayal ettiğim yerlere asla vazgeçmeyerek geldiğimi düşünüyorum. Şimdi artık kendi ismimle de yola devam etmeye hazırım. Bir süredir planladığım gurhankara.com ‘da, Tadında Seyahatte yer vermediğim ama aslında çok da ilgi alanıma giren moda ve yaşam konuları ile ilgili paylaşımlar yapacağım. Ayrıca seyahatlerimde çektiğim videolarımı da ilk kez kendi sitemde yayınlayacağım. Hem kendi giydiğim şeyleri hem de zaman zaman hoşuma giden kıyafetler ve aksesuarları paylaşacağım. İlk konum da çok sevdiğim Yunanistan ve güzel adası Zakintos olacak. Gurhankara.com ‘da genellikle seyahatlerimde giydiğim kıyafetleri paylaşacağım.

hiltonbomonti (78)ts

Kendimi bildim bileli nasıl giyimdiğim konusuna hep çok önem vermişimdir. Aman bugün de nasıl olsa önemsiz bir yere gidiyorum hiç özenmeme gerek yok dediğimi hatırlamıyorum. Saç şeklimden ayakkabıma en ince detaya kadar iyi görünmek isterim. Kıyafete para harcamayı severim. Ama benim için pahalı tek bir parçadan çok, normal fiyatlarda tshirt, pantalon ve ayakkabımın sayısının fazla olması daha önemlidir.

limakthermal (93)ts

Takım elbise insanı hiç bir zaman olamadım. Kendimi içinde hiç rahat hissetmiyorum. Spor ve rahat giyinmeyi ve renkleri kullanmayı çok seviyorum. Canlı renkli pololar, t-shirt ve gömleklere bayılıyorum. Bol yazılı giysilerden çok hoşlanmıyorum. Özellikle de üzerinde marka yazanları pek sevmem. Sade ama şık detayları olan şeyler giymeyi çok seviyorum.

modadenizkulubu (41)

Güneş gözlüğümü asla evde unutmam. Eğer unutursam o gün gidip başka bir tane alırım. Yani güneş gözlüğü bağımlısıyım diyebilirim.

20150511_193552

Ayakkabı benim için en önemli aksesuardır.

Seyahatlerimde yanımda t-shirtlerim, fotoğram makinem, telefonum ve mutlaka bir kaç çeşit ayakkabım olmazsa olmaz. Bavuluma mümkün olduğunca rahat ama şık kıyafetler koymaya özen gösteririm.

timeout101lezzet (11)

Lezzet ve şehir keşifleri www.tadindaseyahat.com ‘da, seyahatte ne giyileceği ve moda ile ilgili konular ise bundan böyle gurhankara.com ‘da olacak.

Tadında seyahatli, şık günler dilerim…

Gürhan Kara

Written By
More from Gürhan Kara

Zakintos yolunda…

Zakintos, Yunanistan’ın en güzel adalarından bir tanesi. Şimdiye kadar gördüğüm en güzel...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *