W ıstanbul Style…

İstanbul’un en beğendiğim caddelerinden biri olan Akaretlerin kalbinde yer alan W Istanbul‘a geçtiğiniz haftasonu #tadindaoteller köşesi için 1 gece konuk oldum. Şimdiye kadar lansmanlardan ve özel etkinliklere kadar bir çok kez gittiğim W Istanbul’un Wow isimli suite’inde kaldım.

2 katlı olan suite Extreme Wow’dan sonra otelin en büyük 2. odası. Alt katında yemek salonu, mutfağı, oturma odası ve Akaretlere bakan 2  balkonu bulunan suite’in üst katında ise king size yatağın, jakuzi ve rain forest duşun olduğu büyük bir yatak odası bulunuyor.

W otellerini taaa Los Angeles’da yaşadığım yıllardan beri biliyorum. Zaman zaman bir şeyler içmek ve partilerine katılmak için arkadaşlarımızla gittiğimiz Westwood W’nun anılarımda çok özel yeri var. Olduğu her şehirde farklı konsepti, müşteri kitlesi ve sunduğu farklı hizmetle en beğendiğim zincirlerden biri SPG‘nin W otelleri.

Wow Suite living room
Wow Suite living room
Yatak Odası
Yatak Odası
Sweet Dreams :)
Sweet Dreams 🙂
Akaretler
Akaretler
Akaretler
Akaretler
Floor
Floor
Queen Elizabeth'i yudumlarken...
Queen Elizabeth’i yudumlarken…
Virgin Mary
Virgin Mary
Bardak çok havalı
Bardak çok havalı
Coffee Time
Coffee Time
Check out öncesi suite'den kopamama
Check out öncesi suite’den kopamama

Ayakkabılar: Nike – T-Shirt: Eleven Paris – Hırka: H&M – Şapka: Top Man -Gri Jean: Uniqlo Mavi Sweat: Cos Lacivert Pantalon: H&M 

Written By
More from Gürhan Kara

Küçük ve sevimli Başkent; Bern…

İsviçre’nin başkenti Bern, Avrupa’nın en küçük başkentlerinden bir tanesi. Küçük ve sevimli…...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *