H&M’in yeni partneri Kenzo!

H&M her yıl bir moda devi ile gerçekleştirdiği ve çok ses getiren projesini bu yıl Japon modacı Kenzo ile yapıyor. Şimdiye kadar yaptıkları çalışmalardan maalesef hiçbir şey alamadım. Çünkü ben mağazaya gidene kadar raflar boşaltılmış oluyor genellikle. Geçtğimiz sene de Balmain koleksiyonu daha ön satış sırasında ve kapılar açıldıktan 5 dakika sonra yağmalanırcasına bitmişti.

Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M

O yüzden o kalabalığa girip de bir şey almaya çalışmak bana pek keyifli gelmiyor. Ama yine de çok ilgi gördüğü kesin! Hele bu seneki benim hayran olduğum markalardan birinin koleksiyonu olunca merak etmiyor değilim. Japon tasarımcılarının çalışmalarını gerçekten çok beğeniyorum. Kenzo ile ortak yapılan koleksiyonun lookbook’una ait fotoğraflar geçtiğimiz günlerde ilk kez paylaşıldı. Oldukça renkli ve sıradışı tasarımlar bekliyor bizleri. İşte markanın konu ile ilgili açıklaması;

Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M

KENZO x H&M lookbook’undaki fotoğraflar, tasarımcı işbirliğinden seçilen temel görünümlerden ve her biri bireyselliklerini ve stillerini kendi özgün formlarında ifade eden, farklı, tutkulu, yaratıcı marka elçileri ve yıldızlardan oluşuyor.

Kampanya fotoğraflarında yer alan elçiler, yazar ve aktivist Amy Sall, fotoğrafçı Youngjun Koo, fotoğrafçı ve DJ Juliana Huxtable, performans sanatçısı, müzisyen ve DJ Oko Ebombo, moda editörü Harriet Verney, makyaj sanatçısı Isamaya Ffrench, sanatçı Ingrid, müzisyen Anna of the North, model ve rapper Le1f, ve aynı zamanda modeller: Mae Lapres, Hao Liu, Selena Forrest, Tom Gaskin, Julia Banas ve Pierre Painchaud.

KENZO x H&M koleksiyonu 3 Kasım’dan itibaren tüm dünyada 250 seçili mağazada satışa sunulacak. Türkiye’de ise sadece Zorlu, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA AVM ve İzmir MaviBahçe AVM mağazaları’nda yer alacaktır.

Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Kenzo for H&M
Written By
More from Gürhan Kara

Cunda Seyahati…

11.si düzenlenen Ayvalık Zeytin Hasat Festivali için davet edilenlerden biri de bendim....
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *